piątek, 5 lipca 2013

Chwilowe zawieszenie

Tak - nie odzyskałam weny. Mam pomysł na kolejny rozdział, lecz nie potrafię zebrać w sobie sił i chęci by go napisać. Cokolwiek teraz tworzę wychodzi po prostu zjebane. Nie wiem, ile potrwa zawieszenie - może miesiąc? Dwa? Tydzień? W każdym bądź razie przepraszam. Jeśli chcecie bym poinformowała Was kiedy dodam notkę zostawcie w komentarzu jakieś kontakt do siebie (e-mail, twitter, gg lub cokolwiek innego). Postaram się wrócić najszybciej, jak tylko mi się uda. 
Chciałabym napisać dość sporo rozdziałów póki są wakacje, lecz czy mi się uda? Mam nadzieję. Jak rozpocznie się rok szkolny będziecie musieli znosić moje częstsze nieobecności, z racji rozpoczęcia nauki w liceum (mat-inf-fiz ^^). 
No to by było na tyle. Jeszcze raz przepraszam, a na razie zapraszam na drugie opowiadanie - Sekret Higashiki
Kocham Was - Hitori

6 komentarzy:

 1. Witaj ! Szkoda, ale ja wciąż z całego serca życzę Ci inspiracji i dużo wakacyjnego czasu . Pozdrawiam i proszę o info, gdy wrócisz ;)

  [ http://odglosy-nocy.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam, że dostałaś się do 26 ^^ Nie wiem w końcu czy jest to co chciałaś, ale jedno jest pewne... Żadna z naszej zgranej inaczej ekipy ECF od nowego roku szkolnego będzie miała mało czasu... :/ Niestety... jednak mam nadzieję, że odzyskasz wenę ;) U mnie jest z tym źle, nie potrafię zebrać się i napisać w końcu tego cholernego rozdziału T_T Jak tak dalej pójdzie to sama będę musiała zawiesić bloga, a tego nie chcę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda :c
  Ale może jak odpoczniesz, wróci wena ?

  Mam nadzieję, że wrócisz szybko ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda. Twoje opowiadanie mnie bardzo zaciekawiło. Mam nadzieję że szybko napiszesz kolejny rozdział (może nie zauważyłaś moich komentarzy w rozdziałach, bo dopiero teraz zaczęłam czytać ;) ).

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz. To naprawdę motywuje :)

Zauważysz błąd? Napisz w komentarzu, a poprawię.

Spam pod notkami będzie ignorowany. Link do siebie zostawiasz w odpowiedniej zakładce ^^