Spam

Tu możecie:
 •  Wklejać linki do swoich blogów 
 • Informować mnie o nowych rozdziałach/notkach 
 • Zapraszać do konkursów blogowych, ogłaszać wyniki, nominować mnie
Proszę, by tego typu komentarze znajdowały się tylko tutaj :) 

 ~Komentarze będą od czasu do czasu usuwane

43 komentarze:

 1. Siedemnastoletnia dziewczyna imieniem Irmis Mercer po śmierci swoich rodziców trafia pod opiekę dziadków. Starsze małżeństwo chętnie pragnie zaopiekować się swoją wnuczką, mimo, że widziało ją zaledwie kilka razy. Gdy nastolatka trafia do domostwa swoich krewnych ci witają ją całą serią przestróg. Wkrótce dziewczyna poznaje sekret, który skrywali jej rodzice. Dowiaduje się o istnieniu niezwykłej krainy. Przenosi się do świata, który przez wieki był schronieniem czarodziejskich istot żyjących według pradawnych reguł. Zamieszkiwany przez zachłanne trolle, figlarne satyry, zgryźliwe czarownice, psotne chochliki i zazdrosne wróżki. Czy Irmis złamie zakaz i uwolni siły zła? Serdecznie zapraszam do przeczytania mojego opowiadania, które przeniesie Cię do krainy magicznych postaci.

  [http://wave-memories.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do przeczytania mojego bloga
  http://myonlyhappyworld.blogspot.com/
  Jeśli masz jakieś ugawi to proszę napisz w komentarzu :)
  mam nadzieję, że wpadniesz ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy w życiu każdego z nas rodzina jest najważniejsza? Czy rodzina powinna trzymać się razem i pomagać sobie? Czy powinniśmy dbać tylko o siebie i swoje interesy? Na rozstaniu dróg znajdzie się rodzeństwo, które do tej pory było bardzo ze sobą zżyte. Jak poradzą sobie z przeciwieństwami losu i nie tylko? A może pieniądze okażą się ważniejsze?

  "Masz rację, nie odpuszczę. A wiesz dlaczego? Bo łajdakiem się nie bywa, łajdakiem się jest."

  http://tasowac-karty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Los postanawia pewnego dnia wynagrodzić osiemnastoletniej Emilce Broź trudne dotychczas życie. Dziewczyna straciła rodziców i długo nie mogła się pozbierać. Teraz w nagrodę los daje jej podójną miłość. Stawia przed nią dwóch wspaniałych mężczyzn tylko, że tak naprawdę nie jest to nagroda tylko kolejna kłoda pod nogi. Podwójna miłość wykańcza, niesie cierpienie. Którego z nich wybrać?
  http://podwojne-cierpienie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć ! Zapraszam na http://nevergiveup151900.blogspot.com jeżeli byłabyś zainteresowana opowiadaniem o trochę innej tematyce niż wampiry, demony itp ;p
  za niedługo stworzę też bloga z dramione i igrzyskami śmierci więc liczę na komentarz, czytelnika a może nawet obserwatora ;p

  OdpowiedzUsuń

 6. [SPAM]
  Gdy wszyscy ochłonęli i rozsiedli się wygodnie w salonie, rozpoczęła się dyskusja. Oczywiście matka dziewczyny musiała wypytać o najdrobniejsze szczegóły. Szesnastolatka siedząc cicho i przysłuchując się rozmowie, uśmiechała się do siebie i rozmyślała gdzie jest nowy dom. Jak będzie wyglądał. Jaki jest jej nowy pokój. Na moment „wyłączyła” zmysł słuchu i zatraciła się w myśli, że przecież tu ma przyjaciół. To tu przeżyła najwspanialsze chwile w życiu. Ma teraz zostawić to wszystko?
  - …nie wierzę. – kobieta zachwycona coraz bardziej już nie gniewała się na swojego partnera. – Amando słyszałaś? Wyprowadzamy się jutro. Kevin szykował nam ta niespodziankę od kilku tygodni. Wspaniały ten dzisiejszy dzień. I to na Alaskę. Zaszokowałeś mnie.

  www.imagine-depths.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. [SPAM]
  W świecie w którym żyją magowie, gdzie magia i nauka to samo, a ten kto posiada moc ma jednocześnie ogromny prestiż i poważanie, dzieją się straszne rzeczy. Na Ziemi co jakiś czas dochodzi do ataków "Istot". Nikt nie wie, czym są i skąd przychodzą, poza pewną Agencją która poszukuje nowych wcieleń legendarnych Białych Magów. Jednak, czy to jest życie jakie chcą wieść współcześni młodzi ludzie? Czy nie przerośnie ich odpowiedzialność, jaką narzucił na nich los? Jednak, czy w takim wypadku można mówić o losie...
  Jeśli masz czas zapraszam na: http://agency-of-white-magicians.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Lycanos Private School można by uznać za normalną szkołę. Ale uznawanie przez ludzi z zewnątrz nie nawiązywało do tego, czy szkoła była normalna czy też nie. Zagłęb się w tajemnice tej snobistycznej, wyidealizowanej szkoły razem z Angel, dziewczyną wyczekiwaną przez uczniów i... nie tylko.
  http://lycaonshighschool.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Żyjesz? Boisz się? Odczuwasz lęk? Widzisz to, czego nie powinieneś? A może popełniłeś zbrodnię, o której nigdy byś nie pomyślał? Zastanów się, co zrobisz teraz. Czas płynie, tik tak, tik tak. Kłamca zostanie na zawsze kłamcą, zabójca zabójcą, morderca mordercą, manipulator manipulatorem. A ty kim będziesz? [..] Zabawa dopiero się zaczyna.
  http://gradopierosiezaczyna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 10. Raz na dziesięć lat w całym Alkazarze ma miejsce niezwykłe wydarzenie. Bowiem, organizowany jest - cieszący się niezbyt dobrą sławą - Wielki Turniej Patronów, mający na celu wybranie dwunastu najlepszych wojowników. Zwycięzcy turnieju, w późniejszym czasie, w ramach nagrody, odbędą długoletnie praktyki magiczne pod okiem przedstawicieli najpotężniejszych klanów w królestwie.


  Anelaya - na pozór normalna, siedemnastoletnia dziewczyna, wychowywana przez Kaharda - głowę klanu Mirashi - od najmłodszych lat szkolona była w walce wręcz. Nie zna swojej przeszłości, żyje teraźniejszością bez większych widoków na przyszłość. Z chwilą, kiedy znowu zmuszona będzie uciekać, echo dawnych czasów stanie się na tyle głośne iż nie sposób będzie je zignorować.


  Co się stanie, gdy historia po raz kolejny postanowi zatoczyć koło?


  Serdecznie zapraszam na:
  www.zapach-strachu.blogspot.com

  Pozdrawiam!
  ^_^

  OdpowiedzUsuń
 11. Jeśli masz chwilkę, to chciałabym zaprosić Cię na mój blog. Jak na razie jest tylko krótki prolog, ale niebawem pojawi się rozdział pierwszy.

  Opowiadanie ukazuje historię Catherine Anderson, która po pięciu latach pobytu w więzieniu w końcu opuszcza celę. Jednak w dzień przed wyjściem na wolność zjawa się u niej tajemniczy gość z kuszącą propozycją. Dziewczyna z chęcią przyjmuje nowe zadanie, którego nagrodą jest tak zwana "czyste karta". Przy okazji Catherine dowiaduje się kto zamordował bliską jej osobę. Pod nowym nazwiskiem wkracza w zupełnie obcy jej świat, by pomścić brata, a jednocześnie by wypełnić powierzone jej zadanie...

  http://grzeszne-sumienie.blogspot.com/

  Przepraszam za spam. Wiem, że większość za nim nie przepada, ale jakoś trzeba zacząć. Jak to mówią, reklama dźwignią handlu i kluczem do sukcesu...

  OdpowiedzUsuń
 12. Każda historia ma w sobie magię, może nas czegoś nauczyć. Czy spotkasz tutaj takie? Możliwe. Musisz się przekonać. Zapraszam do zbioru opowiadań. Fantasy, obyczajowe, psychologiczne.
  http://suszone-liscie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Stojąc na korytarzu czujesz dziwny zapach. Z jednej strony przypomina on rozlany inkaust, a z drugiej starą księgę. Nie możesz go od razu sprecyzować i postanawiasz się nad tym zastanowić, jednak niespodziewanie przeszkadza ci jakiś osobnik z naburmuszoną miną. W dłoniach o krzywych palcach trzyma podkładkę do notowania. Na piersi widnieje jakiś emblemat, ale nie chcesz się zbytnio przyglądać.
  – No, no. Nareszcie. Cały dzień żeśmy czekali. Za mną proszę.
  Ruszasz niepewnie za dziwnym mężczyzną. Za rogiem znajdujesz się na klatce schodowej. Twój przewodnik prowadzi cię schodami w dół.
  – Chłodno tutaj – zauważasz niepewnie.
  – Owszem, tak. Ale taka temperatura najlepiej sprzyja tworzeniu!
  – Tworzeniu? – zapytujesz.
  – Owszem, tak. Patrz, no. O, tutaj. – Mężczyzna przełącza jakąś dźwignię i nagle zapalają się światła.
  Dostrzegasz wiele pomieszczeń, oddzielonych od siebie szklanymi taflami. Przypominają ci trochę sklepowe wystawy.
  – Tu mamy poetów. Jak widzisz, zbyt wielu ich nie jest. Wena nie jest dla nich zbyt łaskawa. Czasami dostają czekoladki. A tam, tam są mistrzowie fantastyki. Tym to trzeba donosić codziennie papieru do pisania, ale gdy chcesz coś zabrać i pokazać… Aj, aj, aj! Nasz poprzedni pracownik stracił dwa palce, gdy próbował wykraść skończoną powieść. Jednak są przyjaźni, gdy dyskutujesz z nimi na temat ich prozy. Ci od romansów lubią się z tymi od fanfictionów. Czasami puszczamy ich razem. Są niegroźni, zazwyczaj płaczą w kątach. Albo dla odmiany kwiczą radośnie. Mają wiele wspólnych tematów. Obecnie mamy zastój… Żaden twórca nie dołącza do naszej placówki i powoli robi się monotonnie. No, mam nadzieję, że to niebawem się zmieni. Proszę do mojego gabinetu, dokończymy formalności.

  |lorem-ipsum.dl.pl|

  OdpowiedzUsuń
 14. ”Więc to jest pokryty cieniem świat, który trzymasz w sercu. (…) Przykro mi, że powiem, iż to mnie śmieszy. Niosę wiadomości Ciemności i Nadziei…” Nie polubiłbyś mnie. Nie możesz czuć coś do kogoś, kogo nie znasz. A gdybyś mnie znał? Wtedy byś mnie znienawidził. Nie... Nie pieprz mi tu o zrozumieniu, o tym, że to tylko moje bzdurne myśli. Owszem, dzisiaj poczułem, że jestem jedną wielką bzdurą, ale jeszcze nie mówię od rzeczy. Nie jestem kimś, kogo można zmienić. A ona naiwnie myślała, że ma nade mną taką władzę. Pomyśli, coś powie, może nawet dotknie... Jednak chcesz mnie poznać, co? Opowiem ci o moim życiu. Wtedy będziesz mógł mnie uczciwie znienawidzić. - „Ósmy świat” to historia o istotach nie z tego świata, które – pomimo wszystko – jak każdy z nas, przeżywają wzloty i upadki, zakochują się i knują intrygi, by doprowadzić wrogów do zagłady absolutnej. Poznaj brutalne, zdolne do największych manipulacji wilkołaki, arystokratyczne wampiry i najbardziej okrutne stworzenia, jakie tylko mogą istnieć – ludzi. Zajrzyj na osmy-swiat.blogspot.com , by odkryć tajemnice światów, które poznałeś tylko w snach.

  *Moonspell – „Darkness and Hope”

  OdpowiedzUsuń
 15. Roonie jest dziewczyną, która ma wszystko. Pięknego chłopaka, bogatych rodziców. Przyjaciół z „elity”. Czego może braknąć takiej dziewczynie? Może potrzebować jednego. Miłości. Prawdziwej, rodzicielskiej, bezwarunkowej. Po pewnym wydarzeniu jej życie obraca się do góry nogami. Poznaje wtedy Annę. Co wyniknie z ich znajomość?
  Chcesz poznać historię Anny i Roonie? Jeśli tak zapraszam http://uzaleznienie-27.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Co to jest Piekło, pytasz? Jest to stan wiecznej kary, jak mówią. Czy to prawda? Trzeba się przekonać. Krew, łzy, krzyki. Wszędzie je widzisz, wszędzie je słyszysz. Czemu oni cierpią? Pewnie za życia zawarli pakt z demonem. Skąd to wiem? Ponieważ, na co dzień spotykam się z tymi istotami.
  Ja, Skylar Veal jestem łowcą. Ale i nie tylko. Jestem też kimś innym. Co jeśli moja rodzina i przyjaciele odwrócą się ode mnie? A co jeśli inni łowcy zaczną mnie ścigać? Nie jestem normalną osobą. Jestem niebezpieczna.
  Serdecznie zapraszam - http://stworzenia-ciemnosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Jestem człowiekiem. Nic niewartym śmieciem. Jednym z czternastu dzieci władcy Królestwa Ludzi. Zwykłym śmiertelnikiem, uciekającym przed szalejącym z wściekłości wilkołakiem.

  Serdecznie zapraszam na Świętą Wojnę!

  OdpowiedzUsuń
 18. Nowy rozdział: http://most-zapomnienia.blogspot.com/2013/05/rozdzia5.html

  OdpowiedzUsuń
 19. [SPAM]
  Normalne miasto ze zwykłymi mieszkańcami, budynkami nie wyróżniającymi się niczym od innych. Szkoła, szkoła muzyczna, która postrzegana jest jako kolejna z milionów w Anglii. Uczniowie, tacy jak wszędzie - trochę leniwi, trochę znudzeni nauką. Jednak posiadający coś, czego w obecnej młodzieży już niestety coraz częściej brakuje - pasję. Motywację do dążenia do celu, czyli spełnienia marzeń.
  Sarah jest właśnie taką zwykłą dziewczyną. Uczęszcza do owej szkoły, posiada marzenia, pasję, plan na życie. Ma wspaniałych przyjaciół, jest rozpoznawalna w szkole, osiąga niesamowite sukcesy, jest zakochana. Jednak los lubi płatać nędznym ofiarom figle.
  Ludzie się zmieniają, sytuacje się zmieniają, uzależnienia się zmieniają, marzenia i pragnienia się zmieniają. Wiek? Towarzystwo? Bzdura. To wszystko zależy od rzeczy materialnych.
  Ludzie zaczynają się odwracać w najmniej oczekiwanych momentach. Kto pozostanie?
  Wkrocz w piękny i pełen energii świat tańca i poznaj smak prawdziwej przyjaźni. Poznaj Sarah Elmer i jej życie.

  http://breath-of-blue.blogspot.com/

  + wciąż się wahasz? zapraszam do obejrzenia zwiastuna: http://breath-of-blue.blogspot.com/p/zwiastun.html

  z góry bardzo przepraszam za spam. opowiadanie jest świeżo upieczone i staram się jakoś wybić. pozdrawiam! Pluton

  OdpowiedzUsuń
 20. http://pola-uslane-stokrotkami.blogspot.com/

  Wyobraź sobie lato. Słońce, plaża, morze, przyjaciele... Cudownie. Chlapiesz wodą przyjaciół, którzy śmieją się, a ich śmiech zostaje w Twoim umyśle aż do jesieni. Teraz pomyśl o jesieni. O spadających liściach, żółci, czerwieni i brązie. Pomyśl o cieplejszej kurtce, która Cię otuli w tej porze roku. Teraz spadnie śnieg. Schowają się pod nim całe ulice. Brniesz przez biały puch i zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje buty są już całe mokre. Drzewa są nagie, to również zasługa zimy. Stopniowo śnieg topnieje... Drzewa stają się różowe, zielone, białe. Kwiaty są wszędzie. Wielkanoc! Króliczki, kolorowe jajka... I nadzieja. Wiesz, co się stało? Minął rok. A rok to naprawdę dużo czasu. W ciągu roku naprawdę wiele może się wydarzyć.

  OdpowiedzUsuń
 21. Yuka to dziewiętnastolatka mieszkająca w Osace, mająca rodziców alkoholików. Pewnego dnia wpada na dawnego przyjaciela, który jest zszokowany, że spotkał dziewczynę. Yuka z całego serca nienawidzi chłopaka, za to co zrobił, ale któregoś dnia postanawia rzucić w niepamięć przeszłość i cieszyć się życiem z przyjaciółmi. Niestety historia lubi się powtarzać i znów chłopak wyjeżdża baz pożegnania.
  Co teraz? Czy Yuka postanowi go poszukać, a może znów byś zimną suką, bez uczuć? Dowiecie, się czytając to opowiadanie w którym występuje zespół One Ok Rock.
  Adres bloga: http://one-ok-rock-and-yuka.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  N.

  OdpowiedzUsuń
 22. ~ Nocne rozmowy ~  Jest to miejsce, gdzie można przedyskutować każdy, ale to każdy temat bez wyjątku. Nie boimy się żadnych wyzwań, przygotowujemy się do każdej dyskusji. Każdy może włączyć się w konwersację z Nami, lecz prosiłybyśmy o zachowanie wszelkiej kultury, gdyż obraźliwe komentarze będą po prostu usuwane.
  http://nocnedyskusje.blogspot.com/
  Pozdrawiamy,
  Czarno-biała Ona & Sanothe

  OdpowiedzUsuń
 23. Przepraszam za Spam, ale dopiero zaczynam.
  Hej chciałabym zaprosić Ciebie na moje nowe opowiadanie. Będzie mi bardzo miło jakbyś je skomentowała. Codziennie pojawia się nowy rozdział. Serdecznie zapraszam.
  Czy osoba która straciła wszystkich bliskich może zaufać innym obcym ludziom? Jak zmienia się człowiek po śmierci bliskiej osoby? I kto zabił Panią Melani? Czy szczęśliwa i kochająca się rodzina może czuć się bezpiecznie? I czy Alison będzie w stanie zaufać mężczyźnie?
  http://lonelinesswithfrends.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Autorka z góry przeprasza za SPAM.
  Zapraszam na bloga z opowiadaniem YAOI. (związek mężczyzna-mężczyzna) Będą zawarte tam sceny erotyczne, dlatego jeśli ktoś nie lubi takich rzeczy, szczerze przepraszam.
  Historie opowiadające o miłości... zakazanej miłości dwóch mężczyzn. Opowiada o ich poznaniu, pasji, miłości... wszystko jest jednak oparte na końcu. Oneshot, twoshot... Zobaczymy!

  Link:
  http://big-yaoi-love.blogspot.com/

  ` Sadie.

  OdpowiedzUsuń
 25. Witaj! Jeśli chcesz poznać tajniki trudnej przyjaźni damsko-męskiej, zapraszam: www.mallory.blogujaca.pl
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 26. To nowy blog ze spisem opowiadań, nie tylko z serwisu blogspot.com. Zachęcamy do zgłaszania swoich blogów, zapewniamy miłą współpracę. Serdecznie zapraszamy: http://magiczny-portal-opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. Zapraszam na bloga, piszę w nim o mnie o moich zainteresowaniach i wstawiam zdjęcia stylizacji ^^

  andziaxd-to-ja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Oto parę szczegółów o moim opowiadaniu:

  Naomi Aizawa jest uciekinierką z Wioski Mgły. Naomi już przed narodzinami została przyobiecana jednej z najsilniejszych organizacji ninja. W Wiosce Mgły, medyczni ninja znaleźli sposób na stworzenie człowieka ze zwiększoną ilością i pojemnością komórek z czakrą. Została stworzona po to, by zabijać. Przez wiele lat walczyła, żeby wytrzymać w samotności. Myślała wtedy "Gdy jestem sama nikt nie może mnie skrzywdzić". Teraz zmienił się jej tok myślenia. Myśli "Znajdę miejsce, gdzie ktoś na mnie czeka". Ucieka do Konohy. Czy znajdzie tam przyjaciół, dom? Czy uda jej się zamaskować nieszczęśliwą przeszłość? Opowiadanie jest związane z anime "Naruto".

  http://konoha-ohana.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że wpadniesz :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Cześć! ^^ Jeśli lubisz czytać, zapraszam Cię na mojego bloga z opowiadaniem fantasy o zwyczajnej nastolatce, która podążając za swoją nieudaną randką w ciemno wylądowała nagle w równoległym świecie i została ogłoszona inkarnacją starożytnej bogini. Romanse, magia, przygoda, dylematy wyborów, skrajne emocje. Zapraszam do czytania, szczególnie, że dodałam właśnie rozdział IV!
  http://bogini-aeis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Szesnastoletnia Darcy Chandler nigdy nie miała normalnej rodziny. Po śmierci ojca zmuszona jest zamieszkać z wyklętym przez rodzinę bratem - bokserem i dilerem narkotyków. Mimo obaw dziewczyna odnajduje spokój, ukojenie i ciepło rodzinne w ramionach wyjętego spod prawa brata. Jednak pod wpływem nieoczekiwanych wydarzeń Darcy zmuszona jest szybko dorosnąć. Czy uda jej się wydostać z bagna, w które nieopatrznie wdepnęła?

  Serdecznie zapraszam na: http://znakiprzeszlosci.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 32. [Reklama]

  Creative Trailers jest nową zwiastunownią z blogsferze!
  Znajdziesz u nas Kreatywne Zwiastuny dla swojego bloga!
  Zapraszamy, Eff i Karia

  [http://creative-trailers.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 33. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 34. SPAM!
  Emily, a właściwie Eteria prowadzi normalne życie jako Dragonka. Jej jedyną obawą, jak i każdego ze stada, są osiemnaste urodziny, które decydują o Twoim być lub nie być w tym świecie. Bowiem wtedy Smocze Jezioro decyduje o tym czy dostaniesz moc, czy też nie. Jeśli Cię odrzuci, będziesz musiał opuścić tą smoczą społeczność. Na zawsze.
  Smoki żyją wśród nas od niepamiętnych wieków. Od zawsze ukrywają się pod ludzką postacią. Może żyją nawet obok Ciebie? Niestety, jest ich coraz mniej i znaczna większość ginie w niewyjaśnionych okolicznościach.
  Wszystko komplikuje się, gdy Emily uzyskuje wiek pełnoletni i całe jej życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni.
  Jak poradzi sobie Emily z nową mocą? Jakie czekają ją niespodzianki? Jak będzie wyglądać jej przyszłość?
  Jeśli chcesz się dowiedzieć, śledź tą historię razem ze mną!
  Niech obudzi się w Tobie uśpiony Dragon!

  Zapraszam na:
  [everything-is-possiblee.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 35. „Kiedy byłam mała chciałam stać się legendą, ale w dzisiejszych czasach legendy to już przeżytek. Świat, w którym rządzą pieniądze od zawsze stanowił dla mnie czarną otchłań, której wcale nie chciałam poznawać. Dzisiaj to księżniczki w przykusych spódniczkach uganiają się za swoimi rycerzami, którzy gdzieś po drodze zgubili białe rumaki i wyposażyli się w szybkie samochody z głośnymi silnikami. Moja bohaterska przygoda nie miała być miła, nie miała być ładna i nie miała być szczęśliwa. Miała się lać krew, miało być cierpienie, a miłość miała być ostatnią rzeczą, którą tam znajdę. Zapomniałam jednak, że jest jeszcze nadzieja, a ona, jak wiadomo, umiera ostatnia.”
  ~ z pamiętnika Skyler Williams

  jeżeli masz trochę czasu i chęci - serdecznie zapraszam. :))
  http://bezsennosc-w-miescie-aniolow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. "Moje życie to jedno wielkie pasmo nieszczęść. Moje życie to cierpienie, upodlenie, ból, żal, smutek, gorycz, rozpacz, brak akceptacji i odrzucenie. Ale w życiu każdego człowieka pojawia się jakiś promyk nadziei… Mój pojawił się, kiedy poznałam właśnie jego."

  Serdecznie zapraszam na www.non-clamabit.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Hej :)Z nowym rokiem przyszły nowe zmiany, blog istniejący kiedyś pod adresem wszystkiemojemysli.... istnieje nadal, zmienił się tylko link, tło, autorzy . Jest nas już trzy :)Zapraszamy serdecznie
  www.wszystkienaszemysli.blogspot.com
  Pozdrawiamy serdecznie : Iza, Kamila, Olka
  A jakbyś miała ochotę na blog z opowiadaniem to zapraszam do siebie, może Ci się spodoba ...
  www.na-przekor-innym.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Fate is coming, that I know - to miejsce, gdzie poruszane są wszystkie tematy. Tutaj nie ma cenzury. Postaramy się wypowiadać na dany temat przede wszystkim ze swojego punktu widzenia, ale mimo wszystko pozostać obiektywną.
  Zapraszamy,
  Eve Dallas & J
  http://discussion-about-everything.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Zapraszam na blog, gdzie wszystko może się stać. Opowiadania typu one-shot. Każde inne, każde niezwykłe. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam Serdecznie!

  Miśka
  by-itsmisia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. „Czego nie wolno „zrobić”, gdy śmierć pyta się czego żałujesz - nie wolno jej odpowiedzieć. Dlaczego? Ponieważ śmierć jest panem losu.”
  Chcesz wiedzieć, jak wygląda życie ludzi? A może chcesz tylko zobaczyć naszą egzystencję? Jeśli tylko zechcesz , poznasz krótką historię naszego istnienia.
  Zapraszam na temat-do-rozwiniecia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Cześć, chciałabym zaprosić Cię do zgłoszenia swojego bloga do katalogu Spisu Opowieści. Możesz tam także znaleźć lekturę dla siebie!

  SPIS-OPOWIESCI.BLOGSPOT.COM

  Bardzo przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 42. Serdecznie zapraszam na swoje blogi!

  http://mangowe-niebo.blogspot.com/ - Mangowe Niebo, czyli istny raj dla fanów mangi i anime, tudzież mangowców, otaku i tym podobnych stworzeń! Co można tutaj znaleźć? Recenzje anime oraz mang, zapowiedzi sezonów, a także kilka słów o książkach w jakiś sposób powiązanych z Krajem Kwitnącej Wiśni! [Blog wcześniej znany jako Kawaii Recenzje.]

  http://oczami-kurdupelka.blogspot.com/ - Oczami Kurdupelka, czyli patrząc od dołu. Mam 154 cm wzrostu, mam też malutkie miejsce w sieci, gdzie piszę o tym, co mi na serduszku leży. Jeśli interesuje Cię blog lifestyle, ale pisany w nieco odmienny sposób - zapraszam. Zajrzyj, a może pozostaniesz na dłużej!

  OdpowiedzUsuń
 43. Zapraszam na mojego bloga. Piszę powieść fantasy, science-fiction trochę w klimatach anime. Do tego wampiry, demony, inne światy i dziwne poczucie humoru autora :)
  www.swords-cemetery.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz. To naprawdę motywuje :)

Zauważysz błąd? Napisz w komentarzu, a poprawię.

Spam pod notkami będzie ignorowany. Link do siebie zostawiasz w odpowiedniej zakładce ^^