Spis opowiadań

Czerwony - już wkrótce
Niebieski - zawieszone 
Fioletowy - zakończoneRetrace
Gatunek: dramat, tajemnice

Dziewczyna z nieznaną przeszłością, ośrodek wychowawczy kryjący wiele tajemnic oraz... nowy podopieczny. Czy wyniknie z tego coś dobrego? A może wszystko zakończy się kolejną tragedią..?


Krwistooka Królowa
Gatunek: horror, dramat, tajemnice

Tajemnicze morderstwa nasilają się z dnia na dzień. 
W wir wydarzeń zostaje wplątana grupka młodych ludzi, którzy nagle dostają wiadomości "Gra się rozpoczęła". Tworzą przymusowe drużyny, w których stają na przeciwko rywala i muszą go... zabić?! Czy zaprzestaną zbrodniom, zaufają sobie i dowiedzą się, kto naprawdę kłamie? A może zginą, zanim "Znajdź Białą Królową" się skończy..?


Medalion
Gatunek: dramat, tajemnice

Opuszczony dom na mrocznej wyspie, znaleziony w tajemniczych okolicznościach.  Wprowadza się do niego nastoletnia Alice z rodziną i niemalże od razu dziewczynę spotykają dziwne wydarzenia. Kim jest tajemniczy, białowłosy chłopak, który kręci się w okolicy? Co tak naprawdę wydarzyło się na wyspie Witchmoon przed stu laty? Dlaczego mieszkańcy tak bardzo starają się ukryć pamięć o tych wydarzeniach? Czy dziewczyna rozwiąże tę zagadkę?


Wplątana
 Gatunek: fanfiction Pandora Hearts, tajemnice

 Rodzina Rainsworth przygarnia pod swój dach cierpiącą na amnezję dziewczynę, której nadają imię Elizabeth. Lizzy niemal od razu zżyła się z Sharon i całą Pandorą. Prowadzi szczęśliwe życie pomagając od czasu do czasu swoim opiekunom i innym. Lecz wtedy Oz wraca z Otchłani... Czy dziewczyna pomoże mu rozwiązać tajemnicę Sablier? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz. To naprawdę motywuje :)

Zauważysz błąd? Napisz w komentarzu, a poprawię.

Spam pod notkami będzie ignorowany. Link do siebie zostawiasz w odpowiedniej zakładce ^^